אולפני הקלטות - אולפני שיר
                                          טל'  052-868-9-868 / 077-336-0448 
חפש

הקולות של ירושלים

ב 12.02 התקיים מופע קולות חדשים בעונתו ה 13. 

המופע, שהתקיים בפפאיתו בר בתל אביב שהופק על ידי רובי ראובני, נתן במה למגוון אמנים ויוצרים אלמונים ומוכשרים מכל הארץ, במגוון סגנונות מוזיקליים, כשלחלקם  הייתה זו הפעם הראשונה על במה באופן פומבי ומתוקשר. מבין 12 האמנים החדשים בלטו במופע שלושה מאזור ירושלים.


אורי קליין, בן 70 שר שני שירים מקורי שכתב והלחין: "חשבי עלי" ו"מתגעגעת". קליין המופיע בחבורות זמר מזה שנים הופיע בצורה מקצועית ולא נראה היה שהוא לחוץ או בהתרגשות –יתר מהמעמד. "היה מופע מקצועי, מרגש ומעניין" – מסר קליין בסיום המופע.


אתי אבשרה, בת 22 מאבטחת בתחנה המרכזית בירושלים וחולמת שיום אחד היא תשכור מאבטחים משלה להופעותיה כזמרת. אבשרה ביצעה את שירו של חנן בן ארי "אמא אם הייתי יכול" . הקהל לא נשאר אדיש ואמר את דברו בתשואות אדירות. "האמת שלפני שעליתי לבמה פחדתי ממש, אבל היה מדהים. הרגיש לי שכולם פשוט עזבו הכל והקשיבו... היה איזה זוג שניגש אלי ואמר לי ששרתי ממש יפה..." – אמרה אבשרה לאחר המופע.


אם אתם ישנים בשקט בלילה, זה בזכות אנשים כמו משה חסון.  חסון, בן 21 משרת ביחידה מובחרת בצה"ל, ושגרת היום שלו כוללת מניעת פעולות עוינות נגד אזרחי ישראל. אבל מסתבר שלבחור יש נפש של אמן. ולשיר מסתבר שהוא יודע. במופע ביצע משה את שירו של אהוד בנאי "היום", והצליח לרגש (שלא לומר להפנט) את הקהל הרב שפוצץ את המקום עד אפס מקום. שילוב בין המוזיקה לצבא לא קל בכלל מכיוון שיש לך הרבה מחויבויות בתפקיד ופעילויות שלא נותנות לך מקום לחשוב על המוזיקה ועל ההתקדמות וביום וחצי או יומיים שיש לך פנויים בשבוע/שבועיים בבית אתה מקדיש מקום למוזיקה לחברים למשפחה לחברה ולבילויים, כן נכון חלק מהדברים הוזנחו ואין זמן להכל אבל מתאמצים בשביל לסדר את הלוח זמנים הכי טוב שאפשר להוציא מהכמות זמן המועטה שיש. החברים ביחידה ממש מפרגנים תומכים ואפילו עוזרים, המפקד שלי משחרר אותי בהופעות ובנקודות דרך חשובות לי והוא עוזר ותומך כמה שאפשר. אני מרגיש שאני בדרך להגשים את החלום, לבטא את עצמי ולהביא את המוזיקה שלי לעולם." – אילו היו דבריו המרגשים של חסון בסיום המופע. 

_______

 

גם אתה רוצה להצליח במוזיקה?

מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין..."  ואנו נחזור אליך

_______

  

מה דעתך על הכתבה?

רשום כאן תגובתך

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הקולות של ירושלים שתף עם החברים בטוויטר את 'הקולות של ירושלים    

© 2016 כל הזכויות שמורות | אולפני שיר, רח' השלושה 3 ת"א (ליד היכל מנורה) | טל.077-336-0448

  

הערה:טקסטים באתר מנוסחים לעיתים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך פונים לשני המינים (נקבה וזכר) במידה שווה.