אולפני הקלטות - אולפני שיר
                                          טל'  052-822-6454 / 03-6582209 
חפש

טקס הוקרת היצירה 2

צפו בקליפים מתוך המופע המצליח טקס הוקרת היצירה 2 שהתקיים ב 20.1.12 במועדון שבלול, האנגר 13 נמל ת"א. 

היכנסו ולחצו like !

ניר ארדיטי- כותב שירים/ ימי הנעורים- טקס הוקרת היצירה 2

רובי ראובני מבצע את ʺימי הנעוריםʺ בטקס הוקרת היצירה 2 שנערך במועדון שבלול ב22.1.13. השיר נכתב על ידי ניר ארדיטי והולחן על ידי רובי ראובני.
▪ ▪ ▪ ◄◄

לאה באלי- כותבת שירים/ זה ביתי- טקס הוקרת היצירה 2

מורן רון מבצעת את ʹזה ביתיʹ בליווי רובי ראובני על הפסנתר במופע ʺטקס הוקרת היצירה 2ʺ. השיר נכתב עʺי לאה באלי והולחן על ידי רובי ראובני. כנסו ולחצו Like.
▪ ▪ ▪ ◄◄

אלעד שאער- תגידי / שלמה ארצי- קאבר-טקס הוקרת היצירה 2

אלעד שאער מבצע את ʹתגידיʹ בקאבר מהמם במופע ʺטקס הוקרת היצירה 2ʺ. השיר במקור נכתב, בוצע והולחן עʺי שלמה ארצי . כנסו ולחצו Like.
▪ ▪ ▪ ◄◄

רמי רם וניל- קטע צʹלו וגיטרה/ מתוך טקס הוקרת היצירה 2

קבלו את רמי רם וניל מבצעים את nothing else matters של metalica בקטע המשלב צʹלו וגיטרה אקוסטית. מתוך טקס הוקרת היצירה 2 שנערך במועדון שבלול ב 22.1.13
▪ ▪ ▪ ◄◄

אליעד שרוני בקטע פסנתר מתוך טקס הוקרת היצירה

אליעד שרוני, פסנתרן ומלחין מוערך שניגן ברחבי העולם, מבצע קטע פסנתר בטקס הוקרת היצירה 2. הטקס נערך במועדון שבלול ב22.1.13 והופק עʺי רובי ראובני ואולפני שיר.
▪ ▪ ▪ ◄◄

רובי ראובני- דרום / מתוך טקס הוקרת היצירה 2

רובי ראובני מבצעו את שירו המקורי ʺדרוםʺ מתוך הדיסק האחרון שלו, בליווי אליעד שרוני על הפסנתר ורוני צדיק על כלי ההקשה. השיר נכתב והולחן עʺי רובי ראובני
▪ ▪ ▪ ◄◄

רובי ראובני- כשהלב רעב/ אהוד מנור- טקס הוקרת היצירה 2

רובי ראובני בשיר שהלחין יחד עם אהוד מנור זʺל ʺכשהלב רעבʺ בביצוע מתוך טקס ʺהוקרת היצירה 2ʺ שנערך ב 22.1.13. השיר נכתב עʺי אהוד מנור והולחן על ידי רובי ראובני. כנסו ולחצו Like!!!
▪ ▪ ▪ ◄◄

יונית טיאר ודוב כהן- כותבי שירים/ בא מהצפון

הילה בן חיון מבצעת את ʺבא מהצפוןʺ בטקס הוקרת היצירה 2 שנערך במועדון שבלול ב22.1.13. השיר נכתב על ידי יונית טיאר והולחן על ידי דוב כהן.
▪ ▪ ▪ ◄◄

אורטל אלמוג-כותבת שירים/ יום אחד- טקס הוקרת היצירה

בטי טיסון מבצעת את ʺיום אחדʺ מתוך טקס הוקרת היצירה 2 שנערך ב 22.1.13. השיר נכתב עʺי אורטל אלמוג והולחן עʺי ברק רוני. כנסו ולחצו Like
▪ ▪ ▪ ◄◄

נטע מייטליס- כותבת שירים/ כישוף- טקס הוקרת היצירה 2

רובי ראובני מבצע את שירה המרגש של נטע מייטליס ʹכישוףʹ בליווי פסנתר כנף במופע ʺטקס הוקרת היצירה 2ʺ שנערך ב 22.1.13. השיר נכתב עʺי נטע מייטליס והולחן על ידי רובי ראובני. כנסו ולחצו Like.
▪ ▪ ▪ ◄◄

אביבה וינקלר/ כותבת שירים- באת אלי- טקס הוקרת היצירה 2

מורן רון מבצעת את שירה המקסים של אביבה וינקלר ʹבאת אליʹ במופע ʺטקס הוקרת היצירה 2ʺ שנערך ב 22.1.13. השיר נכתב עʺי אביבה וינקלר והולחן על ידי רובי ראובני. כנסו ולחצו Like
▪ ▪ ▪ ◄◄

יוסי בן משה- כותב שירים/ נסיעה ביום גשום- הוקרת היצירה

רובי ראובני מבצע את ʺנסיעה ביום גשוםʺ מתוך טקס הוקרת היצירה 2 שנערך ב 22.1.13. השיר נכתב עʺי יוסי בן משה והולחן עʺי רובי ראובני. כנסו ולחצו Like
▪ ▪ ▪ ◄◄

יוסי בן משה- כותב שירים/עוד פרח לזר שבליבך- הוקרת היצירה

רובי ראובני מבצע את ʺעוד פרח לזר שבליבךʺ מתוך טקס הוקרת היצירה 2 שנערך ב 22.1.13. השיר נכתב עʺי יוסי בן משה והולחן עʺי רובי ראובני. כנסו ולחצו Like
▪ ▪ ▪ ◄◄

דרורית בר חנין- כותבת שירים/ כבר עבר- טקס הוקרת היצירה 2

מורן רון מבצעת את ʹכבר עברʹ בליווי רובי ראובני ויעל בר חנין במופע ʺטקס הוקרת היצירה 2ʺ. השיר נכתב עʺי דרורית בר חנין והולחן על ידי מורן רון. כנסו ולחצו Like.
▪ ▪ ▪ ◄◄

ישראל טיר- כותב שירים/ העיר הלבנה- טקס הוקרת היצירה 2

רובי ראובני מבצע את ʹהעיר הלבנהʹ בליווי פסנתר כנף במופע ʺטקס הוקרת היצירה 2ʺ. השיר נכתב עʺי ישראל טיר והולחן על ידי רובי ראובני. כנסו ולחצו Like.
▪ ▪ ▪ ◄◄


מעוניין ליצור איתנו קשר?

לכל נושא מלא את פרטיך ולחץ 'אני מעוניין. צור קשר' ואנו נשוב אליך.

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'טקס הוקרת היצירה 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'טקס הוקרת היצירה 2