אולפני הקלטות - אולפני שיר
                                          טל'  052-822-6454 / 03-6582209 
חפש
תעשו לנו Like!

להיות עסוק כמה שיותרהרבה אנשים רוצים להגיע להצלחה, ועושים כל מיני דברים מפרסמים, עובדים קשה, מקליטים סינגלים, לא משנה מה וזה לא הולך. וגיליתי שיש משהו בסיסי מאוד לפני כל הדברים האלה בחשיבה שלנו שפשוט מונע מאיתנו הצלחה. 


העיקרון הזה אומר שאדם צריך להיות עסוק כמה שיותר, כמה שיותר עסוק בדברים שמקדמים אותו, שבונים אותו 

אבל לא להיות במצב שהוא לא עסוק. נראה אולי קיצוני, זה נשמע אולי מוזר, אבל אם תסתכלו על זה בכנות, אתם תראו בתקופות שאתם פחות עסוקים או סתם יושבים או סתם משועממים, או סתם בוהים בטלוויזיה, ברגעים האלה הדלת שסוגרת את המחשבות השליליות פשוט נפתחת. ומתחילים לחשוב שלילי מתחילים להרהר, ברמה של להתלבט  אם זה יעבוד, מתחילים לחשוב מחשבות שמורידות לנו את הביטחון העצמי, ובאופן כללי מתחילים לעשות חשיבה שמביאה אותנו לירידה באנרגיה, בביטחון באמונה העצמית, באמונה שלנו בעצמנו, ואז נלווים חששות, ואז מתחילים לעשות פעולות שגויות, כמו איזה עמוד כזה שאתה מחליק בו ורק יורד למטה. 


ועל כן אחד העקרונות בשביל באמת להצליח בחיים ובדברים הוא להיות עסוק כמה שיותר, כל הזמן. תצרו מצבים שאתם מעסיקים את עצמכם. כמה שיותר שאדם יהיה עסוק כך פחות סיכוי שהוא יתמכר למחשבות שליליות, הוא יותר ייצור את המציאות שהוא רוצה, הוא יותר יהיה פעיל, וגם עצם זה שהוא יהיה עסוק בדברים שמקדמים אותו, גם באמת יתחילו לקדם אותו, הוא יצא מהתקיעות. ונכון לפעמים זה קשה ליישם את זה, לפעמים קל לנו פשוט לעזוב ורק לנוח, דרך אגב לנוח בלי לישון סתם לשכב במיטה לעצום את העיניים זה דבר לדעתי גרוע מאין כמותו. זה דבר גרוע זה מזמין מחשבות שליליות. לא כדאי לעשות את זה. אם אתם עייפים לכו לישון. אתם לא ישנים? קומו תהיו עסוקים, תהיו פעילים. לעשות דברים ולעשות דברים, כמובן רצוי שמקדמים אותנו למטרות אבל עצם העובדה שלעשות מאשר לא לעשות וסתם לשכב לנוח או סתם להרהר או לבהות באיזה משהו, טלוויזיה או דברים מהסוג הזה-לא טוב, לא טוב. אפילו ברמה שבנאדם רואה טלוויזיה, אתה יכול לראות משהו שאתה באמת רוצה לראות איזשהו פרק שחיכית לו, משחק כדורגל טוב, לא משנה מה, ולהיות שם 100% וזה סבבה לגמרי. ואתה יכול סתם לבהות בטלוויזיה. האפשרות השנייה גרועה מאוד. אתה לא עסוק בצפייה אפילו אתה פשוט לא עושה כלום, ובוהה. 


אני ממליץ ליישם את זה אפילו לפני שאדם הולך לישון. אם הוא הולך לישון ויעצום את העיניים וחצי שנה לפני זה הוא יחשוב על כל הדברים הלא נעימים או שהוא מפחד מהם או שהוא חושש מהם או דברים שהם דאגות, הוא פשוט יקבל אותם במנה גדולה יותר ביום למחרת. יש גם דרך ממש טובה להימנע מזה:

אפשר לקחת ספר ולקרוא לפני השינה עד שאתה נרדם. ככה אנחנו כל הזמן עסוקים אפילו לפני השינה ולא מתמכרים למחשבות של פחד, זה לא אומר שזה לא טוב לחשוב, אבל אם כבר אתם רוצים לחשוב ובנאדם רוצה לייעל את החשיבה עדיף שהוא יעסוק בלתכנן. בלתכנן איך אני עושה מה אני עושה, בתרחיש כזה. זה שונה מלחשוב ברמה של: "אני אצליח? אולי זה לא יעבוד? ומה אם יקרה ככה? ואם יקרה אסון ואם תהיה לי תאונה ואם חס וחלילה אני אהיה חולה ואם.. ואם.. ואם.. ואם..." גרוע מאוד.

זה הפוך מלתכנן, זה מחשבות שמביאות אתכם לקיפאון. כמה שיותר להיות עסוק, הדלת שנועלת את המחשבות האלה-נעולה.


אני ארחיב על העיקרון הזה. העיקרון הזה דרך אגב הוא אחד מתוך 13 עקרונות שבודדתי אותם שהם בעצם העקרונות ליצירת קריירה של אמן פעיל במוזיקה, עם הופעות השמעות רדיו וחיים כמו שהוא רוצה לחיות עם המון מוזיקה ואקשן. יש עוד 12 עקרונות שנעבור עליהם בסדנה הקרובה ואני אחכה לכם שם._______

 

רוצה להשתתף בסדנה הקרובה?

מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין..."  ואנו נחזור אליך

_______


שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'להיות עסוק כמה שיותר שתף עם החברים בטוויטר את 'להיות עסוק כמה שיותר