אולפני הקלטות - אולפני שיר
                                          טל'  052-822-6454 / 03-6582209 
חפש
תעשו לנו Like!

ליצור קשרים על ידי החלפת האני באתה

 ליצור קשרים על ידי החלפת האני באתה

אחד מהדברים החשובים ביצירת קשרים שאנחנו רוצים ליצור עם אנשים, זה להחליף את האני באתה. מה הכוונה? רוב האנשים שהם רוצים להרשים מישהו ליצור קשרים טובים, בעיקר עם אנשים שיכולים לעזור להם בתעשייה, אז הם משתמשים המון המון במילה אני.


איך זה קורה בדיוק נגיד פוגשים עם איזה מישהו באיזה שמקום אירוע מסוים, "אז אתה יודע אני אני עשיתי ככה וככה, אני עכשיו עובד על אלבום, אתה יודע אני עכשיו עושה שיעורים, אתה יודע הופעתי במקום היה שם מפוצץ, אתה לא .. אתה לא מבין אני.. אני.. אני.. אני.. מילאתי לבד המקום".


גרוע, גרוע, גרוע, גרוע. אם עושים את זה, מין הסתם כמו רוב האנשים, אז אתם תראו שהצד השני אלה שאתם רוצים אדם שאתם רוצים שיהיה אתו קשרים, משום מה פתאום יש לו איזשוהי פגישה, והוא חייב ללכת, או יש לו איזה דחוף כזה, והוא אומר "וואי סליחה, אני ממש.. הייתי באמת.. אולי נדבר אחרי זה בטלפון, וזה... תמשיך לספר לי, ואחרי זה הוא לא יענה באמת לטלפון, ויהיה אין כניסה, כמו שאתם רואים פה מאחורה, ופשוט שרפתם את הקשר.


למה? התמקדתם בעצמכם, אני אני אני אני אני אני אני.... טעות. Big mistake  .


אם אתם רוצים ליצור קשרים שאנשים יגלו ביניכם עניין, אתם צריכים להחליף את האני באתה.


אתם פוגשים איזה מישהו שיש לו יכולת לעזור, או אתם רוצים קשרים אתו, תתמקדו במילה אתה במקום אני. נגיד לדוגמא, "כמה זמן אתה עוסק במה שאתה עושה? " איך אתה מרגיש עם מה שאתה עושה?" נגיד אם מישהו שדרן רדיו, "איך אתה מרגיש שאתה משדר ברדיו וזה, מה זה גורם לך להרגיש, למה אתה אוהב את זה? ואלה מה ומתי התחלת כאילו לעסוק עם זה? איזה יופי.. ומה אתה משדר בעוד תחנות? ותגיד לומדים את זה או שזה כישרון טבעי להיות שדרן רדיו?"


שמים לב? כל מה שאני שואל אותו שאלות שקשורות לאתה. אני מתעניין בו במקום מלהיות בפוקוס אני אני אני אני אני... ואני מגיע למצב שהוא כבר סקרן שאני קצת אספר לו על עצמי.


ואז יכול להיות שהוא יגיד לי "בוא הנה שמע אולי נמשיך לדבר על עצמך אולי נזמין אותך אפילו לאיזה ריאיון, אתה נשמע בן אדם מרתק, כי לא אמרתם כלום.


תנסו לעשות את זה, ואם תרצו עוד טיפים, איך לצור קשרים מועילים, אז בסדנה בקרובה שלנו אנחנו ניתן כלים, אני אעביר לכם כלים, סודות של ממש באיך לצור קשרים מועילים עם כל אדם שתרצו, ואיך לקרב אליכם אנשים.


הדבר הזה דרך אגב טיפ אחרון לסיום, אפשר ליישם אותו גם במישור הרומנטי בדייטים.


אם אתה הולך לדייט, ואתה רואה שאין לך פגישה שנייה, תסתכל ותראה שיותר מידי אמרת ואני ואני ואני ואני. במקום זה לשאול "את". להתעניין החוצה במקום פנימה, זה יביא תוצאות הרבה יותר טובות.

כנ"ל גם לבנות.


אז יום שישי נרחיב על זה. יהיה מעניין יהיה כיף. יש לנו מקום חדש לעשות את הסדנאות. פשוט לא להחמיץ יהיה כיף. ביי.

_______

 

רוצה להשתתף בסדנה הקרובה?

מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין..."  ואנו נחזור אליך

_______

  

מה דעתך על הטיפ?

רשום כאן תגובתך

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ליצור קשרים על ידי החלפת האני באתה שתף עם החברים בטוויטר את 'ליצור קשרים על ידי החלפת האני באתה