אולפני הקלטות - אולפני שיר
                                          טל'  052-822-6454 / 03-6582209 
חפש
תעשו לנו Like!

סטיילינג על הבמה

 סטיילינג על הבמה


אחד מהדברים החשובים שאנחנו רוצים לתת הופעה בלתי נשכחת או כמו שאומרים להפנט את הקהל מתחיל בהופעה שלך מבחינה פיזית.

כלומר באיך שאתה מתלבש או באיך שאת מתלבשת. במה שאתם משדרים. 

זה מתחיל בזה, וזה פרט מאוד מאוד חשוב שלפעמים מדלגים עליו ומתעסקים בכל דברים הטכנים כמו לזכור את המילים ולזוז נכון על הבמה ולחייך והכל, או לעשות תנועות מסוימות עם הידיים. אבל לא שמים מספיק צומת לב לפרט הבסיסי הראשוני והכי חשוב הזה, שזה בעצם אופן הלבוש. מה אתה משדר בזה, ואיך אתה נראה, איך את נראית, ואיזה מסר את רוצה לשדר.

 

הדבר הזה זה שלב א’ בלהפנט את הקהל בהופעה. ואני גיליתי שיש שלוש דברים סליחה שלושה דברים, שלושה דברים פשוטים, שהם בעצם הבסיס של לבוש נכון, סטיילינג נכון בהופעה. והדברים הם אלו:

 

דבר ראשון לבוש מראה צריך להיות מי שאתה, לא מי שאתה לא. מי שאתה.

אני יכול לקחת לדוגמא, נגיד את שלמה ארצי, שלמה ארצי הוא מתלבש המון המון שנים עם חולצת טריקו שחורה, וג’ינס כחול, נעלי ספורט של ניו בלאנס, וזה ההופעה שלו, קבוע עשרות שנים. וזה מי שהוא. זה בא לשדר את מי שהוא, שהוא אדם פשוט, בגובה עיניים, לא מנסה להיות מישהו אחר, משהו מאמין משהו שר, הוא נאמןן לעצמו, והוא סך הכל הוא אדם פשוט במהות שלו זה משהו לפחות זה מה שהוא משדר במופע, וזה עובד. כי הוא גם, גם כזה. הוא איש פשוט, הוא לא איש שמנכר את עיניים, לא תמצאו אותו במסיבות נוצצות, לא תראו אותו באתרי רכילויות כאלה ואחרים, והלבוש שלו משדר את מה שהוא וזה עובד.

 

הכלל השני הסגנון לבוש צריך להתאים לקו המוזיקלי, לסגנון המוזיקלי, לדוגמה לליידי גאגא יש סגנון אחר משלמה ארצי. יותר דנסי יותר מסיבתי, הסגנון לבוש שלה הוא מתאים לזה. אם היא הייתה מתלבשת כמו שלמה ארצי זה פשוט לא היה עובד לה.  זה לא מתאים לסגנון המוזיקה שלה. לשלמה ארצי יש סגנון מוזיקה פשוט, הוא לא פשטני הוא פשוט. פשוט ויפה. והסגנון לבוש שלו מתאים את עצמו לסגנון המוזיקה. וזה הכלל השני.

 

והכלל שלישי המראה שלך צריך להתאים לקהל היעד שלך. רוב האנשים שאוהבים את שלמה ארצי הם גם אנשים פשוטים ביסודם. ואנשים שאוהבים את ליידי גאגא זה אנשים יותר מסיבתיים. באופי שלהם, בלבוש שלהם, ולכן הלבוש של האומן מתאים ללבוש של קהל היעד שלו שיבואו להופעות שלו.

אלה שלושת הכללים של למצוא את עצמך בקוד הלבוש הנכון שלך, בשביל להפנט קהל אל הבמה. צד ראשון כמובן שלא אחרון. כמובן שיש עוד דברים ומי שיתמזל מזלו להגיע ביום שישי לסדנה שאנחנו נעביר את זה הוא יקבל עוד המון כלים אמיתיים איך להגיע לבמה ופשוט להפנט את הקהל ברמה שמסתיים את ההופעה ורוצים לשואל מתי ההופעה הבאה שלך, ואנשים אחרים שלא היו בהופעה רוצים להזמין אותך גם להופעה או לבוא להופעה שלך. אז אנחנו נתראה. יום טוב

_______

 

רוצה להשתתף בסדנה הקרובה?

מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין..."  ואנו נחזור אליך

_______

  

מה דעתך על הטיפ?

רשום כאן תגובתך

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'סטיילינג על הבמה שתף עם החברים בטוויטר את 'סטיילינג על הבמה