אולפני הקלטות - אולפני שיר
                                          טל'  052-822-6454 / 03-6582209 
חפש
תעשו לנו Like!

3 שקרים ביצירת קשרים

 3 שקרים ביצירת קשרים

גיליתי שיש שלושה שקרים נפוצים בעניין של יצירת קשרים ואני רוצה לנפץ לכם את שלושת השקרים האלה. לנפץ אותם אחד אחרי השני. למה? כי עצם הניפוץ של השקרים האלה יפתח לכם את הדרך בחשיבה ובמעשים בשביל לעשות פעולות נכונות יותר ולבנות קשרים מועילים.

אז השקר הראשון הוא אם אתה לא נולדת לאבא עם קשרים אז הלך עליך. אין מה לעשות. 
או שאתה נולד עם קשרים או שלא.
זה שקר מוחלט כיוון שאם תסתכלו על שלמה ארצי או אייל גולן או מדונה או ביונסה , הם לא נולדו להורים עם קשרים. ממש לא. הם פשוט יצרו אותם במו ידיהם ולשונם וטיפחו אותם וחיזקו אותם והפכו להיות לאנשים עם קשרים. זה שקר מוחלט. כמובן שאם יש לאבא או לאמא קשרים טובים, זה יהיה חכם לנצל אותם, אבל אם לא אז ניצור קשרים. וזה השקר הראשון.

השקר השני זה שאנשים באופן כללי לא אוהבים לעזור ויעזרו לך רק אם יש להם איזשהו אינטרס. כלומר אם אין להם אינטרס הם לא יעזרו ובכלל לא ירצו לעזור. זה שקר נוסף. האמת היא ש80% מאנשים, על ידי מלא מחקרים זה התגלה, ש 80% מהם פשוט נהנים לעזור . זה נותן להם כיף וסיפוק אישי ואתם יודעים מה? בכל תחום, ככל שהבנאדם יותר מצליח, הוא יותר אוהב לעזור. כמעט תמיד זה ככה. כמובן שאם יצא לו מזה משהו זה ערך מוסף וזה עוד יותר טוב, אבל זה לא בגלל זה הוא יעשה את זה. אם הוא ירגיש שזה לא עוזר וזה לא תורם לשום דבר, גם לא בטוח שהוא ירצה לעשות את זה אם יצא לו משהו. לכן, העניין הזה שאנשים יעזרו רק אם יהיה להם אינטרס ורק אם זה ממש ישתלם להם ושהם פשוט לא מעניין אותם לעזור - זה לא נכון. זה שקר וכדאי לנפץ אותו.

והשקר השלישי והאחרון שאי אפשר להיכנס, ליצור קשרים במדיה וברדיו בלי לשלם להם שוחד. אני שומע את זה המון. בלי לשים להם איזה מעטפה מתחת לשולחן או משהו , אז זה לא יעבוד. זה שקר נוסף ואני יכול לומר לכם שזה לא עובד ככה ברוב המקרים. אני לא אומר שלא היו אף פעם מקרים, אבל זה לא עובד ככה מהסיבה המאוד פשוטה. אם שדרן רדיו בכיר ייקח ממישהו שוחד, באותו רגע שהוא עשה את זה הוא יהפוך להיות סוג של עבד שלו. כלומר אותו בנאדם תמיד יוכל עכשיו לסחוט אותו ואם הוא לא ישמיע את הבן שלו ארבע פעמים ביום הוא הולך לספר לכולם שהוא קיבל שוחד.

אז קודם כל זה לא קורה מהסיבה הזאת, כי אם זה יקרה תוך זמן קצר מאוד זה ייוודע והבנאדם ישרוף את עצמו. מה שכן קורה זה שאנשים יוצרים קשרים בדרכים חוקיות עם אנשים ברדיו ובמדיה ובעיתונות והקשרים האלה הם קשרים מועילים שהם טובים לשני הצדדים ומביאים שיתופי פעלה ומביאים לחברויות ומביאים ליותר השמעות. לגמרי זה קורה, אבל לא בצורה של שוחד. 

זה שקר פשוט. ולכן כדאי לנפץ אותו. ולמה? כי כל עוד אנשים יאמינו בזה, אם אתה תאמין זה אז אתה תגיד טוב אני.. מה לעשות, אין לי עכשיו "סטפות" של אלפי דולרים מיותרים אז אני בחיים לא אוכל לתת שוחד ובחיים לא יהיו לי קשרים עם שדרני רדיו. ברגע שמאמינים בשקר הזה זה חוסם את האפשרות שיהיו לנו קשרים עם שדרנים ברדיו. זה שקר מוחלט.

אם אתם רוצים לדעת עוד סודות על איך ליצור קשרים מועילים בתעשייה במדיה בכל מקום אפשרי אז ביום שישי הקרוב אנחנו ניפגש ונעביר את זה בסדנה שלנו. אני אישית מחכה לך וגם לך שם.
יהיה נורא כיף.


_______

 

רוצה להשתתף בסדנה הקרובה?

מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין..."  ואנו נחזור אליך

_______

  

מה דעתך על הטיפ?

רשום כאן תגובתך

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את '3 שקרים ביצירת קשרים שתף עם החברים בטוויטר את '3 שקרים ביצירת קשרים