מופע קולות חדשים  

 קטע מתוך המופע
הירשם כעת להגשת מועמדותך להשתתף כזמר מבצע במופע:
 

זה המקום שבו זמרים וזמרים יוצרים מקבלים במה וחשיפה פומבית מול קהל באחד מהמקומות הנחשבים בישראל. 


המופע מנוהל ומופק מוזיקלית על ידי רובי ראובני (שעבד עם אהוד מנור ז"ל,  דודו טסה, אייל גולן, אביהו מדינה ועוד רבים ), כשהאמנים המופיעים בו ישירו בסגנונות מגוונים - קאברים מוכרים וגם חומרים מקוריים. 

מופע קולות חדשים מוקלט על ידי אולפן נייד ומצולם על ידי צוות צילום מקצועי של 2 צלמים,  כאשר התוצאה היא קליפ אישי איכותי וערוך לכל שיר ולכל משתתף.


המופע מלווה ביחסי ציבור ומופץ לאמצעי התקשורת בעיתונות הכתובה וברשת האינטרנט. 


מעוניין להשתתף במופע? הירשם עכשיו להגשת מועמדותך! [לגילאי 22+]

כתבות אחרונות

מתוך עיתון 'גל 'גפן': "ערן לברון, בן 35 מבת ים, עובד בימים אילו  עם המפיק רובי ראובני על סיבוב הופעות בבתי מלון ובאולמות אירועים בכל רחבי הארץ. 


במקביל, הוא מוציא סינגל חדש ומרגש בשם "אל תלכי ממני"(מילים: משה צורדקר, לחן: רובי ראובני). 


השבוע זכה השיר להיכנס למופע "טקס הוקרת היצירה 4"  שהתקיים ב 2.3.14 בהאנגר 13 בנמל תל אביב.

 

ערן, שידע כבר לא מעט הופעות בארץ וגם בחו"ל, אמר לאחר המופע כי "הרבה זמן לא חשתי כל כך טוב על הבמה". 
 
אם נשפוט לפי התלהבות הקהל שמילא את ההאנגר עד אפס מקום - אפשר בהחלט להבין אותו."
______ 

מתוך 'ידיעות תרבות': "נא להכיר את שרון שמיר, יוצרת וכותבת שירים וספרי ילדים שנולדה, גדלה ועדיין תושבת העיר (פ"ת). 
הכישרון שלה (בכתיבת שירים) זוהה עוד בגיל צעיר אבל את שיריה כילדה שמרה לעצמה... 

 
לפני כשנה החלה לעבוד עם  רובי ראובני, מפיק ומלחין והבעלים של אולפני שיר, ויחד הם מוציאים את שיריה לאור. 

עד כה הולחנו והופקו כבר 7 מהם ביניהם: "קצת אחרי תשרי", "השביל הזה", "רסיסים", "אהבת שעון החול" ועוד.. 

שרון מספרת: הגעתי לרובי דרך ההוצאה לאור ואנו עובדים יחד, אומרת שמיר, הוא זיהה את הפוטנציאל. העבודה איתו מדהימה. הוא הראשון שנתן לי את ההזדמנות האמיתית, ומעבר לעבודה המקצועית הוא אדם מקסים ויודע לשמוע על האני העצמי של האדם שעובד איתו... 

בחודש מרץ נערך טקס הוקרה ליצירה בשבלול, שבמסגרתו הושמעו 3 שירים שלה..." 
____
 
מתוך עיתון 'קו 7':  "בשעה טובה גם למאור טיירי מגבעת אולגה. לאחרונה יצא לאור סינגל חדש למאור טיירי. שם הסינגל החדש הוא "כמעט שהצלחתי" אך למעשה המילה כמעט אינה מדוייקת.  

מאור הצליח להיכנס עם שירו למופע המתוקשר "טקס הוקרת היצירה 4" שהתקיים בהאנגר 13 בנמל תל אביב ולהדליק את הקהל שמילא את המקום עד אפס מקום  (כל הכרטיסים נמכרו מראש). 

מאור, זמר צעיר בן 25 מגבעת אולגה שבחדרה, מאבטח בימים אלו את שלום הציבור בתחנת הרכבת בחדרה, עובד במרץ בכל דקה פנויה על האלבום הראשון שלו שיצא איה"ש במקביל לסיבוב הופעות ארצי. 

אגב, את מאור מפיק רובי ראובני, דור שני לחברת התקליטים הידועה האחים ראובני. בהצלחה".

  

מעוניין להשתתף במופע? הירשם עכשיו להגשת מועמדותך! [לגילאי 22+]

ט.ל.ח - ההרשמה בהתאם לתקנון


אני באופן אישי אוהב מוזיקה ומעריך מאוד זמרים מתחילים ושאפתנים שרוצים לפרוץ ולהצליח. לצערי כיום הדלתות ברובם סגורות לחבר'ה חדשים, ומה שנשאר להם לעשות זה ללכת לכוכב נולד או דה וויס וכד' ולהתפלל לנס.


זה יכול במידת מה להצליח אבל מצד שני הסיכוי לכישלון גדול יותר וההשפעה של הכישלון גורמת להרבה איבוד הביטחון העצמי של הזמר, במיוחד כשאין לו נסיון בתחום והוא רוצה לפרוץ. זה פשוט מוציא את הרוח מהמפרשים ואותו זמר כבר לא רוצה להמשיך הלאה.


לעומת זאת המופעים מהסוג הזה הם מה שבונה אצל אותו אמן את הביטחון העצמי שלו, נותן לו לצבור ניסיון ובונה המשכיות לקריירה בתור זמר בארץ.


מופעים אילו המתקיימים אחת ל 6 חודשים בבמוצע, מביאים עימם גם לא מעט סיפורים מרגשים. לדוגמא, במופע שהתקיים ב 17.4.2016, בין המשתתפים היו רות לוי עם בנה יוסי. כאן המקום לציין שרות הופיעה בעבר באקס פקטור, וגם בדן שילון והיא למעשה נולדה בפיליפינים ועלתה ארצה לאחר שהכירה כאן את בעלה לשעבר. בנה יוסי הולך בדרכה ובקולו היפה ממש כיכב על הבמה והיה נפלא ומרגש לראות את השניים על במה אחת שוב.


עוד דוגמא לסיפור מרגש הוא של עו"ד ונוטריון מכובד -  שוקי הלחמי שמימש חלום רב שנים להופיע מול קהל על במה, ולאחר המופע הייתה התרגשות מאוד גדולה, ובימים אילו עובד הלחמי על אלבום בכורה מקורי משלו אצלנו.


בגלל שאותם מופעים אילו מתוקשרים ומגיעים אליהם אנשי תקשורת ומדיה למינהם - הסיכוי של המשתתפים במופע להגיע לכתבות בעיתונים ואפילו לרדיו הוא מצויין בכל קנה מידה. לכן, כמעט כל זמר שמשתתף מיד מופיעה עליו כתבה בעיתון המקומי של איזור מגוריו, וכך זה מתרחב הלאה.


לדוגמא הזמר מאור טיירי שהחל גם הוא במופעים בנמל בהאנגר 13, זכה מיד לכתבה במקומון ולאחר מכן גם לכתבת שער ואפילו הוזמן להתראיין בתכנית רדיו.


כל זה תוצאה מהופעה אחת שהחלה במופע קולות חדשים בנמל תל אביב.

לאחר מכן השתתף מאור במופע נוסף בנמל , שגם הוא בא לקדם את היצירות החדשות של אותם זמרים חדשים שרוצים לפרוץ.


כמו כן, מאור טיירי שלפני המופע בנמל לא ידע איך להגיע להופעות ואיך להגיע לאנשים הצליח בעזרתו של רובי ראובני (מפיק מופע "קולות חדשים") להרים מופע יחיד משלו בליווי 5 נגנים ומילא את המקום עד אפס מקום.


חוץ מהזמרים יש כמובן את הקהל שמגיע למופעים וגם הקהל עצמו תמיד מתלהב ותומך ואפילו לעיתים נוצר קשר בין הקהל לזמרים שיוצר חיבור של ממש וזה מאוד חשוב, כיון שכך, כבר בשלב הזה הם יכולים לרכוש לעצמם אנשים שיעקבו אחרי הפעילות שלהם וממש יפיצו אותם, וזה עוד גורם להצלחה ולהמשך הדרך.


הרבה זמרים מתחילים מגיעים למופעים האלה עם היכולות אך בלי הידע להצלחה ופרסום

והמופעים המדוברים פשוט נותנים להם קפיצת מדרגה לעולם אחר ומשדרגת אותם עם הכתבות הריאיונות ברדיו שדבר כזה לא היה להם לפני ולא ידעו גם איך להגיע לזה בכוחות עצמם.


לדוגמא , מוטי דרור שלפני המופע פרסם שיר שכתב וביצע במופע ומיד הוא קיבל כתבה 

ופתאום הצפיות עלו וכמובן גם הציפיות לאלבום אצלו, האפקט כל כך השפיע שגם תוך כדי גם סגר הופעות מיד אחרי פרסום הקליפ מהמופע ולאחר מכן אחרי כמה חודשים הוא אף קיבל כתבה עוד יותר גדולה בעיתון אחר.


המופעים נותנים הזדמנות של ממש גם לזמרים צעירים ובתחילת דרכם וגם לזמרים לא כל כך צעירים שכבר עשו קריירה אחת בחיים שלהם, והנה עכשיו הם מגשימים חלום.

אין גיל למוזיקה, וכפי שניתן לראות אפשר לפרוץ ולהצליח דרך מופע קולות חדשים בכל זמן ובכל גיל, בכל סגנון מוזיקלי, ומכל מקום שאת או אתה גרים בארץ.