סדנת הגשמה עצמית עם המוזיקאי רובי ראובני


v   מהם 5 השקרים שמונעים ממך להגשים את עצמך בחיים?

 

v   מהם 3 הדברים שיש לדעת כדי להתחיל להגשים את עצמך כבר היום?

 

v   מהם 4 הדרכים כדי להתחיל ליצור קשרים מועילים כבר היום?

 

v   מענה לשאלות אישיות של המשתתפים בנושא התגברות על קשיים בהגשמה עצמית.

 

v   הסיפור האישי של רובי ראובני והתגברות על הקשיים בדרך להפוך לאחד המפיקים המוזיקליים המצליחים בישראל.

 

 

במהלך הסדנה (כשעתיים) ישולבו כ 4-5 שירים כשרובי מלווה עצמו על גיטרה ושר, תוך כדי שילוב הקהל בשירה. הסדנה מועברת עם המון כיף, תובנות מועילות ומצב רוח טוב.


לפרטים נוספים יש לשלוח מייל חוזר או להתקשר לטובה: 08-9330154


להלן לקט תגובות ממשתתפי סדנאות קודמות :

 לקט ראיונות בתקשורת עם רובי ראובני

"עכשיו, אחרי שהייתי בסדנה של רובי, כל יום הוא הגשמה"

עינן לובן עוזי

 

"תחת ההנחיה של רובי, זה ללמוד מהמאסטר עצמו. הרצאותיו מרתקות...."
יעל מימון


"לא סתם בחרתי לכתוב שורות אילו בצבע אדום, זה הצבע שהצלחת להכניס לי לחיים, צבע שהיה חסר לי מאוד, צבע האהבה. בתודה עצומה, אלירן מדמוני, האיש שהחזרת לחיים" (המכתב המקורי היה בכתב יד בעט בצבע אדום)

אלירן מדמוני

 

רובי הוא מוזיקאי מופלא ומלחין מחונן. אך מעבר לכך,הוא מנטור אשר הלך איתי יד ביד, בקצב שלי ועם הבחירות שלי. הרגשתי שאם אפול, אז רק על ענן. התהליך שעברתי עם רובי הוא מעבר למילים וללחן. הוא גילוי שלי את עצמי כאדם וכיוצרת."

שרון שמיר

 

קצת רקע על מנחה הסדנה


המוזיקאי רובי ראובני, דור שני לחברת התקליטים המפורסמת "האחים ראובני",  הוא אחד מהמפיקים המוזיקליים העסוקים והמצליחים בישראל.

רובי עזר עד כה למאות אנשים חובבי מוזיקה להגשים את עצמם במוזיקה ובחיים בכלל.

הוא הרוויח בכבוד את התואר "מנטור מוזיקלי". בעבודתו עם חובבי מוזיקה מכל התחומים הוא מסייע להם להצליח יותר בחיים תוך כדי אימון אישי שמועבר בפגישות אחד על אחד וגם בסדנאות קבוצתיות.

בנוסף רובי עבד אישית עם אמנים מהשורה הראשונה בישראל (בניהם עם דודו טסה כנגן במס' אלבומים שלו והופעות משותפות, עם  אייל גולן כקלידן, עם אהוד מנור ז"ל כמלחין ועם אביהו מדינה כמנהל מוזיקלי במופעים ובתכניות טלויזיה ).

ביום יום הוא מנהל את אולפני שיר במתחם לונה, היכן שמקליטים אנים מהשורה הראשונה כגון שלמה ארצי, שלומי שבת, אביב גפן, מתי כספי, גידי גוב, ארקדי דוכין, עמיר בניון ורבים נוספים.

לאור הביקוש הרב לסדנאות ההגשמה העצמית במוזיקה ובחיים שרובי מעביר, החליט רובי בימים אילו להרחיב את הפעילות שלו ולתת גם לקהל הרחב שאינו עוסק במוזיקה להנות מהשתתפות בסדנאות שהוא מעביר, כדי ליצור חיים מלאים יותר, עם יותר סיפוק, הגשמה עצמית, אושר והצלחה. 

לפרטים נוספים יש לשלוח מייל חוזר או להתקשר לטובה: 08-9330154