אולפני הקלטות - אולפני שיר
                                          טל'  052-822-6454 / 03-6582209 
חפש

פיתוח קול 


אתה יכול ללמוד לשיר טוב יותר, עוצמתי יותר ובלי מאמץ, לשפר את הביטחון העצמי, לעבוד על הופעה משלך, ועוד.

זה הזמן להתחיל וללמוד בשיטת "רוביס" , שיטה יחודית שפותחה על ידי רובי ראובני, המועברת באולפני שיר על ידי מורים לפיתוח קול שעברו הכשרה מיוחדת בנושא.

 

ללמוד לשיר נכון ב 8 שיעורים

המיני קורס פיתוח קול מכיל 8 שיעורים הניתנים באופן פרטי, אחד על אחד, פעם בשבוע, בזמן שנוח לתלמיד, עם בקרת התקדמות מסודרת של המפיק רובי ראובני, כשהמטרה היא יותר תוצאות בפחות זמן.


 ערך מוסף שתקבלו במיני קורס פיתוח קול

  • שיפור ביטחון עצמי על במה (ומחוצה לה).
  • איך להופיע נכון על במה
  •  תרגילים נוגדי צרידויות (עשה אותם ולא תהיה יותר צרוד אחרי הופעות)

  • תרגילי עוצמה לשירה בטונים גבוהים

  • שיפור הדיקציה (הגיה נכונה וברורה של המילים בזמן השירה)

הירשם כעת למיני קורס פיתוח קול !

מלא את הפרטים ולחץ "הזמינו אותי לפגישה" ואנו נחזור אליך

תגובות של תלמידים:

"תמיד חלמתי לשיר היטב כמו זמר מקצועי. הבעיה שהיו לי זיופים, ברחתי מהסולם המוזיקלי, והאמת שזה די ביאס אותי.

 עד שיום אחד הגעתי דרך האינטרנט לאולפני שיר לבחור בשם רובי ראובני.

בשיטה היחודית שהוא פיתח למדתי לשיר "פתוח", ואני שר כיום מהבטן ולא מהגרון. התגובות והפידבקים של כל מי ששומע אותי שר הם בהתאם. זו הנאה גדולה שהולכת ומתחזקת עם כל יום שעובר. המון תודה והערכה."

משה צדוק

 

"הייתי במקומות שהגבילו אותי בביטוי עצמי. היום אני לא מתביישת לשמוע מוזיקה ולהתאמן ולדבר על רצוני להצליח בתחום. קיבלתי עבודה על שיטות לפיתוח קול, בחירת שירים שיתאימו לקול שלי, ועבודה על טונים גבוהים ונמוכים לשם חיזוק הקול . המורה שלימדה אותי אומרת שאמן צריך לקחת מהייקום את כל מה שהוא יכול לשם הצלחתו,  שזה אומר לישון טוב לאכול טוב לנשום טוב לעשות ספורט ולהראות טוב ולשאוב עידוד מהמשפחה. תודה מקרב לב"

יפעת כהן


"מורן רון כוכבת. פשוט נולדה עם זה. קול אלוהי. יש לה את זה - אין מה לעשות."  

קרן הכט


"מורן היא מורה מעולה, יחס אישי מדהים עקביות ובאמת מעורבות להצלחה!"

מאור טיירי


כיום, יש המון זמרים שלא משתמשים נכון בקולם וכל שימוש לא נכון במיתרי הקול לאורך זמן יכול לגרום לכל מיני בעיות במיתרים ולעיתים אף בלתי הפיכים, לכן, מאוד חשוב לשמור על מיתרי הקול ולהשתמש בהם נכון.


כמו כן, פיתוח קול הוא אימון קולי שנועד לשפר את היכולת שלנו לשיר נכון, לתחזק את הקול בהתאם ולמנוע את השחיקה של מיתרי הקול, פיתוח קול גם נועד להרחיב את המנעד של הזמר ולשפר את איכות הקול של הזמר.

לכן, מאוד חשוב ללמוד ולתרגל פיתוח קול ואצלנו עם מורן רון אחת המורות המבוקשות בישראל עושים את זה בכיף והתקדמות רבה ומהירה ללא כל מאמץ.במסגרת שיעורי הפיתוח קול נלמדים עוד נושאים מעבר לפיתוח קול עצמו אלא גם ממש שיפור הביטחון העצמי על במה פשוט לעלות על כל במה מהקטנה עד הגדולה ולהרגיש בבית ולא רק על במה אלא גם בחיי היום היום, בנוסף לומדים גם איך לעמוד נכון על במה, אילו דברים כן עושים על במה ובהופעה כששרים ואילו דברים לא לעשות.


תרגילים נוגדי צרידויות, פעם שרת והופעת באירוע מסויים וקרה לך שלאחר ההופעה נהיית צרוד? יש המון זמרים שלא שרים נכון וכשלא שרים נכון לעיתים הדבר גורם לצרידות במיתרי הקול ועוד מס' סיבות כאלו ואחרות שגורמים לצרידות, בקורס שלנו מקבלים תרגילים נגד צרידות שכאשר אתה עושה אותם ומתרגל אותם לא תהיה יותר צרוד לאחר הופעה ולאחר שימוש מסיבי הגורם לעומס על מיתרי הקול.


שיפור דיקציה, דיקציה זה דיוק בהגייה, יכול להיות זמר ששר מאוד יפה ובהתלהבות אך לאנשים לא יהיה כיף לשמוע כי הוא לא מדייק בהגיית המילים, דיקציה אף חשובה יותר מקול יפה ודיקציה לא נכונה גורמת לקהל לא להבין את המסר שהזמר רוצה להעביר.


לשיר בטונים גבוהים, הגוף שלנו הוא כמו כלי קיבול צריך לדעת איך להשתמש בו כדי להפיק צלילים גבוהים

טעות ניכרת בתחום זה שיש לשיר מהבטן וזה כלל לא נכון איזור הבטן והסרעפת היא רק כלי התומך בהוצאת האויר ובעצם הקול מופק אך ורק מהמיתרים, שימוש נכון בשני הדברים יגרום לפחות לחץ על המיתרים ובכך להגיע לצלילים יותר גבוהים בפחות מאמץ.


הקורס שלנו כמו שצויין, באחד על אחד שיעור אישי לחלוטין ובכך מתאפשר למורה לאתר במה התלמיד יותר חזק ופחות חזק ולהתמקד בדברים היותר חלשים כל תלמיד לגופו ובכך להגיע לתוצאה מקסימלית, ברגע שהתלמיד יודע לעבוד נכון על הדברים החלשים אצלו, במהרה כבר יחל שיפור ניכר ביכולת השירה שלו ומה שנשאר לו זה רק לתרגל.


במסגרת הקורס פיתוח קול, מועבר גם סמינר ייחודי של פיתוח קול מתקדם לפיתוח ושיפור קול, מדובר בסמינר מתקדם שמספק שיטות ייחודיות לשירה לאורך זמן ללא צרידות, הסמינר כולל תרגול קבוצתי במספר  מוגבל של אנשים ואף בתרגול אישי לאחר הסמינר לצורך שיפור הביצועים.


פיתוח קול אפשר ללמוד בכל גיל ואין הגבלה מסויימת יחד עם זאת זה מצריך תרגולים גם בבית ואינו מספיק רק בשיעור ולכן אולפני שיר יוצרים קשר אישי ועוזרים לכם להתקדם מהר יותר בין שיעור לשיעור מורה הפיתוח קול נמצא איתך בקשר ישיר ובודק את התתקדמות שלך.


פיתוח קול כמובן מתאים לכל מי שקולו עיסוקו היומיומי כמו: זמר, חזן, מרצה שממש דרושה עבודה נכונה עם המיתרים כדי לשמור על קולו. 


פיתוח קול הינה טכניקה מיוחדת שעובדת מיידית ברגע שמיושמת כהלכה. רצוי להגיע לסמינר פיתוח קול עם הראש פתוח, נכונות ללמוד וכלי כתיבה על מנת לכתוב את החומר במסודר. כמו כן חשוב להתנסות בתרגילים שניתנים בבית, באופן מסודר והתאם להנחיות המורה על מנת ליצור סביבה לימודית, נוחה ויעילה יותר.

 

שימוש בטכניקת פיתוח קול נכונה מאפשרת לך כזמר להופיע בלא הגבלה של זמן ואורך הופעה ולהפגין יכולות ווקאלים לצלילים גבוהים ונמוכים כאחד, כמו שאתם דואגים לתחזק כל דבר אחר בחיים, תחזקו גם את הקול שלכם ותוכלו להגיע לתוצאות מרשימות בשטח.

 

שיעורי קול באולפני שיר שונים מבכל מקום אחר, וכוללים מעקב יומיומי אחר ביצועי התלמיד למען שיפורו המתמיד. אנו באולפני שיר מאמינים בעבודה עם אנשים רציניים בעלי שאיפות משמעותיות בתחום. אם את או אתה כאלה, נשמח לעזור לכם להגיע למטרתכם. ו... שנתראה בקרוב בהופעה שלכם!

 

לקריאת משובים נוספים, סיפורי הצלחה ולקבלת מידע שיעזור לכם להופיע כמה שיותר יש להשאיר פרטים בקישור המצורף בזאת.

  


הירשם כעת למיני קורס פיתוח קול !

מלא את הפרטים, לחץ "אני מעוניין" ואנו נחזור אליך

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'פיתוח קול שתף עם החברים בטוויטר את 'פיתוח קול