אולפני הקלטות - אולפני שיר
                                          טל'  052-822-6454 / 03-6582209 
חפש

סדנת כתיבה עם רובי ראובני 

בואו ללמוד את הסודות של הכותבים המצליחים ביותר בסדנת כתיבה ללא תשלום** !

 תגובתה של לירון רז שהשתתפה בסדנת כתיבה
 • מהם 4 הכללים לכתיבת להיט.
 • מהי השיטה הקלה והמעשית לכתיבת פזמונים (שירים       שמלחינים אוהבים ויכולים לעשות זאת בקלות).
 • תרגילים מעשים לעבודה עצמית לשיפור רמת הכתיבה.
 • טיפים חשובים באיך ליצור עניין בפניה לזמר ידוע. 

 • השאר פרטים ונבחן מועמדותך להשתתף בסדנה!

  **ההטבה עבור גילאי 22+, שטרם קיבלו שירותים מאולפני שיר, ובעלי שאיפה אמיתית לקדם את השירים ולפתח קריירה בתחום


  הכותב והמלחין רובי ראובנישעבד אישית כמלחין של אהוד מנור ז"ל ועזר למאות אמנים ויוצרים נוספים באופן אישי (בניהם אייל גולן, דודו טסה ואביהו מדינה), חולק את הסודות של המקצוע בסדנת כתיבה מרתקת. 


  מה שיפה בסדנת הכתיבה שרובי מעביר, הוא שהיא שונה מאוד מסדנאות כתיבה אחרות שקיימות בשוק. בד"כ בסדנאות כתיבה תלמדו רק על הצד הטכני של הכתיבה (מטאפורות, דימויים, סוגי חריזה וכד'). 


  בסדנת הכתיבה שרובי מעביר - הוא אמנם מדבר על הצד הטכני (כמו איך לכתוב שירה בצורה של פזמונים, באופן שיעורר השראה בקרב מלחינים), אבל הוא גם מדבר על הצד השיווקי שמאחורי הקלעים- שזה איך בעצם להגיע לקהל הרחב עם השירים שבמגירה? 


  מסתבר שרוב הבעיות של כותבי השירים הם בצד הזה של המתרס. לא משנה בכמה סדנאות כתיבה תהיה, אם אתה לא יודע מה לעשות עם השירים שלך ואיך ת'כלס להגיע למלחינים, לזמרים ולקהל - זה פשוט לא יקרה. בסדנת הכתיבה באולפני שיר נלמד את המכנה המשותף לכתיבת שירים מצליחים, וכמובן טיפים ישומיים לכתיבת פזמונים שעשויים להפוך ללהיטים ברדיו. 


  כן, בואו נהיה כנים, זו לא בושה להודות שאתם רוצים שיהיה לכם לפחות להיט אחד ברדיו. למעשה, לכותבי שירים, מסתבר למרבה הצער שכמעט ואין שום סיכוי להגיע להכרה אם אין להם שירים מולחנים שמתנגנים ומושרים על ידי זמרים. סדנת כתיבה זו מיועדת לגילאי 22+ בלבד.


  השאר פרטים ונבחן מועמדותך להשתתף בסדנה!  סדנאות כתיבה עם טיפים באיך להגיע לזמרים ולקהל הרחב

  דודו טסה כתב פעם "עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה". מחקרים  רבים מצביעים על הקשר בין מימוש עצמי לסיפוק אישי ואושר באופן כללי. אדם שמנסה תמיד יהיה מאושר יותר מאדם שלא מעיז לנסות. לכן, באולפני שיר אנו מעודדים את בעלי הכישרון בכתיבה לעשות עם זה משהו. להגשים את היצירה שלהם, את החלום, את השאיפה. ולא להשאיר את השירים ואת הכישרון במגירה. 

  יצא לנו כבר לראות אנשים שהיו בסדנת כתיבה כזו וסדנת כתיבה אחרת אבל הם לא טיפלו בבעיה המרכזית שלהם והיא איך בעצם ליצור ביקוש לשירים שלהם. אחרי שהיו בסדנת הכתיבה שלנו הם ידעו מה עליהם לעשות ודברים התחילו לזוז בקריירה שלהם. 

  במהלך הסדנה רובי עורך קטע מוזיקלי ובו הוא נותן ביטוי לכל אחד ואחד ממשתתפי סדנת הכתיבה. הוא לוקח שיר אחד מכל משתתף, ומלחין קטע מהשיר על המקום! לא פעם מציינים המשתתפים במשוב שהם כותבים על הסדנה, כי זה היה החלק המהנה ביותר שלהם בערב. 

  לעיתים שואלים אותנו אנשים מדוע אנו עושים סדנת כתיבה ללא תשלום כשבכל מקום אחר סדנאות כתיבה ניתנות תמיד בתשלום, ולעיתים בתעריף לא נמוך בכלל. האמת היא שיש מס' סיבות. הראשונה- אנו בהחלט מאמינים שצריך לפתח את קהילת כותבי השירים בארץ, בשל הרמה הנמוכה של רוב השירים החדשים המתנגנים כיום ברדיו. הסיבה השניה היא - שאנו נהנים לתת שירותים מסויימים ללא תמורה כספית (כמו לדוגמא סדנת פיתוח קול ללא תשלום שאנו מעבירים באולפנים). זאת התרומה שלנו לחברה, ולא תמיד הכל חייב להיות בכסף. ותאמינו או לא- כשעסק או חברה עושה באופן קבוע דברים מסויימים ללא תמורה כספית- זה בסוף חוזר ומשתלם לה ביותר. 

  יחד עם זאת, סדנת הכתיבה שלנו אינה מיועדת לכל אחד אלא רק לכותבים רציניים, שגילם מעל 22, ושיש להם שאיפה אמיתית להתקדם ולקדם את עצמם כדי להפוך להיות כותבים ידועים ומצליחים. אם בקריאת שורות אילו נראה לך שאתה מתאים או מתאימה להשתתף - נשמח לקבל את פרטייך ולראות אותך באחת מסדנאות הכתיבה הקרובות שלנו. בהצלחה!  להלן מס' תגובות של משתתפים בסדנת הכתיבה:

  "רובי ומורן היום היה ערב מהנה מאד ובעל סדנת כתיבה חשובה ומלמדת למימוש עצמי, רובי אתה כשרוני מאד בהלחנת שירים גם כאשר אתה פוגש מילים בפעם הראשונה, אתה נותן להרבה צעירים כישרוניים הזדמנות לבטא את עצמם ומחזק את הביטחון העצמי שלהם וכן באמצעות הסדנא אתה נותן כלים לפיתוח עצמי. 
  מורן את מקסימה בטלפון ובחיים ויש לך קול מדהים."
  פנינה עתיר

  "היה יותר טוב ממה שחשבתיטיפים חדשים ומעולים, חומר למחשבה, אנשים מדהימים אחד אחד. היה כיף מאוד.למדתי טיפ חשוב: לעזור לאמן כדי שהוא יעזור לך. נהניתי מהגיוון שנוצר בכך שהיה מקום לכולם להתבטאות, וגם לנגן, בנוסף לטיפים של רובי. רובי שלט יפה בהרצאה, ויש לו הרבה ניסיון שמתבטא על עמדת המרצה. תודה לך!!"

  ישראל בן דוד, זמר יוצר

   

  "הי רובי בוקר אור. זה אביאור הייתי נוכח אצלך בסדנה של הכתיבה אתמול ואני חייב לומר שמאוד התרשמתי, היה מעולה ושאבתי ממך לא מעט ערכים. סדנת הכתיבה טמנה בתוכה לא מעט נקודות מחשבה ודרכי הסתכלות על הדברים.

  הייתי מאוד מעוניין לעבוד איתך בשיתוף פעולה ולהמשיך להתקדם ולקדם וכמובן ללמוד, אני מקווה שאתה אכן שוקל את הדברים ואת העובדה שאתמול הצלחתי לגעת בקהל המבוגר שהתרשם מהשיר שלי ומהלחן שלך, וכולי אמונה שאוכל לגעת גם בקהל הצעיר כי אני לקוח ממנו."
  אביאור. 


   ******************************************
  אולפני שיר ממוקמים במתחם לונה שיסד ליאור טבת (שותפו של רובי ראובני), היכן שמקליטים ועובדים אמנים מהשורה הראשונה בישראל: The voice, שלמה ארצי, שלומי שבת, עמיר בניון, קרן פלס, דודו טסה, עיברי לידר, מאיר בנאי, שרית חדד, קובי אפללו, ארכדי דוכין, נינט, גידי גוב ועוד רבים.
  אולפני ההקלטותאולפני ההקלטותאולפני ההקלטותאולפני ההקלטות

  הגש מועמדותך לסדנה ללא תשלום!

  שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'סדנת כתיבה עם רובי ראובני שתף עם החברים בטוויטר את 'סדנת כתיבה עם רובי ראובני